ProduktSpecyfikacja:
| Typ diody | SMD2835 |
| Ilość diod na metr | 240 diod/m |
| Napięcie robocze | DC12V/24V |
| Kolor temperatury | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| Moc na metr | 4.8W/m - 9.6W/m |
| CRI | 70 / 80 / 90 |
| Jasność na metr | 1440-1560LM/Mentor |
| Szerokość paska | 5 mm / 6 mm / 8 mm / 10 mm |
| Krok cięcia | 25 mm / 50 mm |
| Ocena IP | IP20 / IP65 / IP67 / IP68 |
kluczowe technologie produktu

Żarówki LED w wodoodpornej taśmie LED o średnicy 8 mm zużywają mniej energii i działają dłużej niż inne rodzaje oświetlenia. Dzięki diodom LED, które mogą świecić aż do 50 000 godzin, możesz cieszyć się jasnym światłem przez wiele lat. Lampy sprawiają również, że pomieszczenie wydaje się ciepłe i przyjemne, zapewniając ciągłe, jasne światło.
Ta taśma LED jest również bardzo łatwa w montażu, ponieważ ma lepki tył. Wystarczy odkleić papier i przykleić pasek świetlny do dowolnej czystej, suchej powierzchni. Listwę oświetleniową z łatwością przytniesz na odpowiednią długość, dzięki czemu uzyskasz odpowiednią ilość światła do swojego pomieszczenia. Wodoodporna taśma LED o średnicy 8 mm to najlepszy wybór do podkreślania elementów architektonicznych, oświetlania szafek lub nadawania ładnego blasku zewnętrznemu patio.

Stosowanie


Nasza firma
Firma Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd została założona w 2010 roku. Jest to krajowe przedsiębiorstwo- zajmujące się zaawansowanymi technologiami, integrujące projektowanie, badania i rozwój, produkcję i sprzedaż produktów oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, a także oferujące OEM, ODM.





