cechy produktu




Jest bardzo elastyczny i można go z łatwością zginać, ciąć i formować. Pasuje również idealnie do narożników i elementów takich jak sufity, szafki, schody i meble, tworząc tajemnicze lub artystyczne oświetlenie. Napięcie robocze to zwykle bezpieczne niskie napięcie od 12 V do 24 V i bardzo łatwo je ustawić, ponieważ jego tył przykleja się do siebie. Możesz otrzymać paski świetlne LED w jednym kolorze (ciepły biały, naturalny biały, czysty biały lub zimny biały) lub możesz otrzymać paski świetlne RGB lub RGBW, którymi można sterować, aby stworzyć 16 milionów kolorów i dynamicznych efektów. Można ich używać do podstawowego oświetlenia lub do tworzenia własnego nastroju.
parametr
| Moc | 10 W na metr |
| Ocena IP | Wodoodporność IP40 lub IP65 |
| Napięcie wejściowe | 85-265 V lub 12/24 V prądu stałego |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Skuteczność świetlna | 110-120lm/W |
| Temperatura pracy | -20 stopni ~ 50 stopni |
| Rozmiar | 5000 * 5 mm, szerokość 5 mm |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000 K, 4000 K, 5000 K, 6000 K, czerwony, niebieski, zielony, żółty |
| PROWADZONY | 240szt. 2835 LED, Epistar i Samsung |
| Tworzywo | PCV + dioda |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Gwarancja | 5 lat |
| Certyfikowany | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrola | Zdalne sterowanie |
stosowanie
Taśmy LED można stosować głównie do dekoracji wnętrz, przestrzeni komercyjnych i krajobrazu architektonicznego.



Nasza firma

Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd jest renomowanym producentem produktów oświetleniowych LED, zajmującym się projektowaniem, rozwojem, produkcją i sprzedażą-produktów zaawansowanych technologii. Nasza fabryka została założona w 2010 roku i znajduje się w Shenzhen.
3. piętro, 5. budynek, park przemysłowy Hebei, społeczność Hualian, dystrykt Longhua, Shenzhen, Chiny%
NASZ ADRES
3. piętro, 5. budynek, park przemysłowy Hebei, społeczność Hualian, dystrykt Longhua, Shenzhen, Chiny.
E-MAIL.-E-MAIL
bwzm18@ledbenweilighting.com
