ProduktSpecyfikacja:
| Ilość diod LED | 120led/m |
| Temperatura barwowa | 3000K,4000K,6000K |
| Szerokość PCB | 8 mm, 5 mm |
| CRI | 80Ra |
| Moc | 12W |
| Woltaż | Napięcie stałe 12 V/24 V |
| Długość cięcia | 2,5cm/5cm |
| Gwarancja | 3 lata |
kluczowe technologie produktu

Jedną z najfajniejszych cech taśmy LED 5M jest jej-energooszczędność. Światła LED nie zużywają dużo energii, więc z czasem mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię. Nie musisz się martwić o ciągłą wymianę tych pasków świetlnych, ponieważ wytrzymują one długo.
Te taśmy LED są również bardzo przydatne, ponieważ można ich używać na wiele różnych sposobów. Do wyboru jest mnóstwo kolorów i ustawień jasności, dzięki czemu możesz szybko modyfikować oświetlenie, dopasowując je do swoich potrzeb. Możesz wybierać spośród nieskończonej liczby opcji, takich jak ciepła biała poświata zapewniająca przytulną atmosferę lub lodowate białe światło nadające bardziej futurystyczny wygląd.

Stosowanie


Nasza firma
Firma Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd została założona w 2010 roku. Jest to krajowe przedsiębiorstwo- zajmujące się zaawansowanymi technologiami, integrujące projektowanie, badania i rozwój, produkcję i sprzedaż produktów oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, a także oferujące produkty OEM i ODM.





