Opis
Wyślij zapytanie

Funkcja produktu:
1. Uniwersalna konstrukcja: Ponieważ oprawa typu downlight z możliwością przyciemniania jest smukła i smukła, można ją łatwo zainstalować na niskich sufitach i pochyłych obszarach.
2. Oświetlenie dodatkowe doskonale sprawdza się w pokojach hotelowych, pomieszczeniach mieszkalnych, holach, jadalniach i kuchniach.
3. Zmniejszenie ciemnych plam: Podczas korzystania z regulowanego downlightu LED zwykle nie zauważysz żadnych ciemnych plam ze względu na równomierne rozproszenie światła.
| Moc | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Strumień świetlny | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Aplikacja | Gospodarstwo domowe w pomieszczeniach komercyjnych |
| Gwarancja | 5 lat |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Napięcie wejściowe (V) | AC220-240V 50/60HZ |
| Fabryka energii (PF) | Większy lub równy 0,9 |
| Temperatura pracy (stopień) | -20~40 stopni |
Szczegółowy obraz:







