Opis
Wyślij zapytanie

Funkcja produktu:
1. 3000K, 4000K i 5000K to trzy wartości barw oferowane z oprawami wpuszczanymi typu downlight LED. Przycisk regulacji temperatury barwowej CCT umożliwia szybkie i łatwe przełączanie z przytulnego złotego światła na chłodne białe światło.
2. Oświetlenie dodatkowe doskonale sprawdza się w pokojach hotelowych, przestrzeniach wspólnych, łazienkach, jadalniach, kuchniach.
| Moc | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Strumień świetlny | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Aplikacja | Gospodarstwo domowe w pomieszczeniach komercyjnych |
| Gwarancja | 5 lat |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Napięcie wejściowe (V) | AC220-240V 50/60 Hz |
| Fabryka energii (PF) | Większy lub równy 0,9 |
| Temperatura pracy (stopień) | -20~40 stopni |
Szczegółowy obraz:








