
cechy produktu:
1. awaryjne podtrzymanie bateryjne przez 90 min. lub 1,5 godz.
2. Wbudowany sterownik prądu stałego, stabilność i lekka praca przez długi czas. Zastosuj importowany układ SMD2835 jako źródło światła, wysoki prześwit, brak migotania i promienie ultrafioletowe, może dobrze chronić środowisko i ludzkie ciało.
3. Przyjazne dla środowiska półprzewodnikowe źródło światła LED o dużej mocy, wysoka wydajność świetlna, długa żywotność i długotrwała bezobsługowość.
4.Super bright lumens,110-140lm/W, >78 procent oszczędności energii.
ProduktKonkretny
| Model | ładowanie wali tubelight |
| Moc | 9W / 18W |
| Okładka | Mleczny / klarowny |
| Baza | G13 / Zintegrowany |
| Źródło LED | SMD 2835, Epistar |
| Styl | Nowoczesne |
| Napięcie | 85-265 V AC woltów |
| Strumień świetlny | 120 lm/w 140 lm/w 160 lm/w |
Szczegółowe obrazy:





Stosowanie:


Pakowanie i dostawa:

Często zadawane pytania:
1. Czy produkujesz własne produkty, czy tylko handlujesz?
Nasze główne lampy solarne LED, lampy zewnętrzne LED i lampy wewnętrzne LED są produkowane przez renomowanego producenta lamp LED.
2. Jaki zakres temperatur barwowych jest dostępny?
Oferowany jest cały zakres 3000-6500k. Dostępne są trzy różne temperatury światła: 6000–6500 K zimna biel, 3000–3500 K ciepła biel i 4000–4500 K naturalna biel.
3. Co to jest MOQ?
MOQ każdego modelu to dwie sztuki.
4. Jakie są moje alternatywy dla płatności?
Mniejsze transakcje można opłacić za pomocą PayPal lub Western Union, podczas gdy większe zamówienia można opłacić za pomocą banku.
5. Czy oferujecie usługi OEM/ODM?
Tak, możemy zaoferować OEM/ODM klientom w innych krajach.
