Opis
Wyślij zapytanie
Cechy produktu:
1. Wiele opcji kolorów i trybów: ultracienka lampa basenowa, zbudowana z chipów klasy inżynierskiej i jest bardziej energooszczędna niż inne lampy basenowe dostępne na rynku o ponad 80 procent, jest również przyjazna dla środowiska. Perełki świetlne RGB mogą być obsługiwane zdalnie i są dostępne w różnych kolorach i zmieniających się trybach.
2. Powłoka PVC klasy inżynierskiej: Powierzchnia lampy basenowej pokryta jest licznymi koralikami lampy LED, które są kontrolowane przez chipy klasy inżynierskiej.
ProduktKonkretny:
| Moc | 12W 18W 24W 30W 40W |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000-6000K |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Wsparcie ściemniacza | Tak |
| Serwis rozwiązań oświetleniowych | Instalacja projektu |
| Żywotność (godziny) | 50000 |
| Napięcie wejściowe (V) | AC/DC 12V/24V |
| Strumień świetlny lampy (lm) | 120lm/w; 140lm/w; 160lm/w |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Temperatura pracy (stopień) | -20~45 |
Szczegółowe obrazy:




Stosowanie



