Opis
Wyślij zapytanie

Zatapialne światło LED zmieniające kolor
Świetne do wysokich i niskich zatok, basenów i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest oświetlenie o dużej mocy.
CECHY
WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁ ABS
O WYSOKIEJ TEMPERATURZE, ODPORNOŚCI NA KOROZJĘ, DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI
WYSOKIEJ JAKOŚCI PC MASKA
PRZECIWWYBUCHOWY I WODOODPORNY,
WYSOKA PRZEDAWNOŚĆ
TECHNOLOGIA EKAPSULACJI KLEJU
SKUTECZNIE ODPORNE NA PRZECIĄGANIE WODY, PRZEDŁUŻAJĄ ŻYWOTNOŚĆ LAMP
ATRYBUTYWNY
| Moc: | 45W |
| Wejście napięciowe: | AC12V |
| Lumen: | 4500 lm |
| Rozmiar: | 1,2"/30 mm x 0,23"/wys. 6 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 4,9 stopy/1,5 m |
| Żywotność: | 50000H |
| Kąt świecenia: | 120 stopni |
| Bateria kontrolera: | 23A,12V (brak w zestawie) |
SZCZEGÓŁOWY OBRAZ












