Opis
Wyślij zapytanie
Funkcja produktu:
1. Łatwy w instalacji: Instalacja tej oprawy typu downlight zajmuje tylko kilka minut i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.
2. Oszczędność energii: Oświetlenie LED pozwala obniżyć rachunki za energię o 85 procent.
3. Liczne zastosowania: świetnie sprawdzi się w salonie, kuchni, łazience, przedpokoju.
| Moc | 7w |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Wydajność świetlna lampy (lm/w) | 100 lm/W |
| Strumień świetlny lampy (lm) | 700 LM |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Napięcie wejściowe (V) | AC220-240V 50/60HZ |
| Temperatura pracy (stopień) | -20~40 stopni |
| Ratin IP | Przód IP44 |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
Szczegółowy obraz:







