
Opis produktu
Idealny downlight, ponieważ oferuje szeroką, kątową, rozproszoną wiązkę i może zastąpić obecne downlighty halogenowe i fluorescencyjne. CCT Możliwość przełączania między światłem dziennym, zimną bielą (4200 K) i ciepłą bielą (3000 K) (6500 K). Przystosowane do zastosowań IC{3}} przylegających i osłoniętych, umożliwiających owijanie osłoną termiczną. stałe światło główne. wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium. powierzchnia malowana proszkowo na kolor biały. Wysokowydajna matryca LED SMD. Sterownik LED z zewnętrznym ściemniaczem. Plug and flex (całkowita długość 1 m). wytrzymać 30 000 godzin lub więcej. IP44 (tylko przód).
Specyfikacja
| Napięcie operacyjne: | 240V |
| Baza kuli ziemskiej: | Zintegrowana dioda LED |
| Moc: | 10W |
| Lumeny: | 850/1000/900 lm |
| Temperatura barwowa: | Trójkolorowy |
| CRI: | 80 |
| Kąt świecenia: | 90 stopni |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Globusy w zestawie: | Tak |
| Klasa IP: | IP44 |
| Klasa ochrony: | układ scalony-4 |
| Stosowanie: | Wnętrz |
Zaznacz punkty
- Dostępne są opcje kolorów wykończenia.
- Możliwość ściemniania i opcja temperatury barwowej
- Idealny do każdego wnętrza, zarówno mieszkalnego, jak i komercyjnego
- Prosty wybór temperatury barwowej 3000K/4200K/5700K
- Kształt korpusu z odlewanego ciśnieniowo aluminium, który jest trwały
- Satynowe srebro lub stylowe białe wykończenie proszkowe
- Elastyczny i podłączany zdalny sterownik LED z funkcją ciągłego ściemniania i ściemniania krawędzi opadającej
- Chipy LED SMD o wysokim stopniu skuteczności i dobrym opalowym dyfuzorze z poliwęglanu
Wyświetlanie szczegółowego obrazu















Pokaz aplikacji
Nadaje się do zastosowań wewnętrznych, takich jak sypialnia, jadalnia, salon, przedpokój, korytarz, kuchnia, łazienka itp.



