Opis
Wyślij zapytanie
Funkcja produktu:
1. ŁATWA INSTALACJA - Nasze odporne na wilgoć oprawy LED Slim Downlight mają wbudowaną skrzynkę przyłączeniową, więc nie wymagają puszki. Wykonaj w suficie otwór o odpowiednim rozmiarze, a następnie wciśnij go, składając wsporniki sprężynowe. Podwójne płyty gipsowo-kartonowe, pojedyncze płyty gipsowo-kartonowe i sufity podsufitowe są kompatybilne ze wspornikami sprężynowymi.
2. ŚCIEMNIANIE — Stałe przyciemnianie (100 procent -10 procent ) w celu dopasowania do każdego nastroju lub wystroju.
| Moc | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Kolor | biały lub dostosowany |
| Napięcie | 85-265V |
| Materiał | Aluminium |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Aplikacja | Gospodarstwo domowe w pomieszczeniach komercyjnych |
| Gwarancja | 5 lat |
| Ratin IP | Przód IP44 |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
| UGR | <19 |
| Kształt | Okrągły |
Szczegółowy obraz:






