Opis
Wyślij zapytanie

Funkcja produktu:
1. Możliwość przyciemniania. Współpracuje ze ściemniaczami Triac i 0-10 V.
2. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne IP65, idealna do użytku w wilgotnych miejscach. odporny na warunki atmosferyczne.
3. CRI > 90, świetny efekt wizualny.
4. Wodoodporne połączenie. Wstrząsy elektryczne nigdy nie stanowią problemu, ponieważ jest wodoodporny.
5. GWARANCJA JAKOŚCI - 5 lat gwarancji, żywotność oprawy LED typu downlight ponad 50,{3}} godzin.
| Moc | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Napięcie wejściowe (V) | AC220-240V 50/60HZ |
| UGR | <19 |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor | Biały |
Szczegółowy obraz:






