
Opis produktu
Oprawa sufitowa do montażu wpuszczanego zapewnia stałe ściemnianie do 5 procent. Dzięki temu możesz używać go również w swoim salonie i nie będziesz musiał martwić się zmęczeniem oczu. Jest również wyposażony w wysokiej jakości elektroniczny ściemniacz niskonapięciowy 120 V, który jest zalecany w celu uzyskania maksymalnej wydajności.
To szczególne oświetlenie wpuszczane składa się z wysokiej jakości kolorów 90 CRI. Dzięki takiemu rezultatowi masz pewność optymalnego oświetlenia, a także całkowitego braku olśnienia. W ten sposób zapewnia lepsze naturalne oświetlenie piwnicy.
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Oprawa sufitowa do montażu wpuszczanego |
| Wymiar (mm) | 320mm * 40mm |
| Moc | 24W |
| Napięcie | 100-240Odkurz |
| CRI | 80 plusów |
| Sposoby kontroli | Wi-Fi |
| Lumeny (lm) | 2400 lm |
| Skuteczność świetlna | 100lm/w |
Zaznacz punkty
- Obrońca bezpieczeństwa Wysoka jakość.
- Wygodna instalacja
- Regulowany (3000 K{1}} K)
- Konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo
- Świetna jakość za cenę
- Najwyższa jakość
- Łatwa instalacja
Wyświetlanie szczegółowego obrazu









Instalacja

Pakowanie i wysyłka

Pokaz aplikacji

Mamy różne rozmiary kręgów i kwadratów z cienkimi panelami świetlnymi, aby spełnić Twoje potrzeby.

