
Funkcja produktu:
1. Obudowa aluminiowa, nie plastikowa. Bez żółknięcia, bez pęknięć
2. Głęboka przegroda naszych opraw typu downlight o ciepłej bieli eliminuje irytujące odblaski i oślepia, zapewniając lepsze oświetlenie. Wysoki CRI90 wyświetla prawdziwy kolor obiektów i poprawia jakość życia
3. Kompatybilny z większością ściemniaczy, aby uzyskać płynne 100-procentowe -10-procentowe ściemnianie
4. W porównaniu z innymi oprawami typu downlight, nasze oprawy typu downlight o barwie ciepłej bieli oszczędzają ponad połowę czasu instalacji i nie wymagają żadnych narzędzi (poza wycięciem otworu w suficie) ani innych akcesoriów, takich jak listwa lub obudowa
5. Prosty i tradycyjny wygląd jest kompatybilny z większością scen, a stworzony do wilgotnych miejsc, ten wpuszczany downlight jest idealny do łazienki
6. Ta wysokiej jakości lampa wpuszczana LED jest bezpieczna w użyciu i ma wyjątkową wydajność. Ocena IC i hermetyczna konstrukcja są lepsze
| Moc | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Napięcie | 85-265V |
| Materiał | Aluminium |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Napięcie wejściowe (V) | AC220-240V 50/60HZ |
Szczegółowy obraz:







