
Funkcja produktu:
1. Zintegrowany wyłącznik zasilania zapobiega przegrzaniu żarówki. Unikaj przegrzania domu lub zapalenia się przegrzanych opraw oświetleniowych. Urządzenie zostało specjalnie sklasyfikowane i przetestowane pod kątem montażu na suficie w izolowanych przestrzeniach dachowych. Przestrzegaj przepisów bezpieczeństwa.
2. Wodoodporna i pyłoszczelna oprawa prysznicowa lub łazienkowa o stopniu ochrony IP65 to idealna opcja do wilgotnych środowisk, do oświetlania łazienki, kabiny prysznicowej i innych dostępnych mokrych przestrzeni.
3. W energooszczędnej, ultracienkiej lampie LED COB zastosowano nową generację chipów LED, charakteryzujących się wyższym i niższym poborem mocy. Możesz obniżyć koszty energii, odblaski i zarysowania nawet o 90 procent.
4. Szeroki zakres zastosowań; Lampa ma odpowiedni rozmiar, aby pasowała do dachu i sufitu i może być stosowana w łazienkach, pralniach, sypialniach, salonach, wyspach kuchennych, korytarzach, szatniach, przejściach, piwnicach i innych miejscach.
5. Wbudowane światła LED są proste w instalacji i nie wymagają żadnych specjalnych narzędzi. Aby mocno przymocować je do sufitu, użyj zacisków sprężynowych.
| Moc | 9W/12W/24W/32W/40W |
| Wejście (AC) | 120V |
| Materiał | Stop aluminium plus PC |
| Odetnij | 80MM |
| Temperatura koloru | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Indeks oddawania barw | >90 |
| Konkretne zastosowania | Kuchnia, z balkonem, łazienka, sypialnia, dom |
| Kąt wiązki | 120 stopni |
Szczegółowy obraz:






