
Opis produktu
Oferowany jest ściemnialny downlight z 4-calową żarówką LED, która pobiera 10 W i może wytwarzać 650 lumenów. Ze względu na ultraszeroki kąt rozsyłu światła, zdolność oddawania barw, długą żywotność i efektywność działania, downlight LED przewyższa tradycyjne downlighty halogenowe pod względem efektywności energetycznej i rozsyłu światła.
Specyfikacja
| Nazwa handlowa | BENWEI |
| Produkt | 4-calowe oświetlenie wpuszczane LED z możliwością ściemniania |
| Materiał | Aluminium |
| Moc | 10W |
| Świetlny | 240LM |
| Moc | 12W |
| Strumień świetlny | 650 LM |
| CCT | 3000K/4000K/6000K |
Zaznacz punkty
- Łatwa instalacja
- BEZ ciemnej plamy
- Oszczędzanie energii
- Ultraszerokokątny obiektyw
- Najwyższej jakości żetony ledowe
Wyświetlanie szczegółowego obrazu









Cała procedura

Pokaz aplikacji

Instalacja
Do zainstalowania tego downlightu LED z możliwością przyciemniania potrzebne są proste procedury, w tym wyłączenie źródła zasilania przed wyjęciem starego downlighta z oprawy.
Złącze należy następnie włożyć do gniazda po przekręceniu w nim adaptera.
Umieść ściemnialny wyłącznik LED typu downlight na miejscu.
Upewnij się, że ściemniacz jest kompatybilny z naszą ściemnialną oprawą LED typu downlight, aby można było ją odpowiednio przyciemnić. Aby uzyskać dalsze informacje, należy przeczytać instrukcję obsługi. Jeśli nie możesz zainstalować samodzielnie, musisz porozmawiać z elektrykiem.
