Opis
Wyślij zapytanie
Opis produktu

Downlight LED kompatybilny z większością ściemniaczy LED dostępnych na rynku, może płynnie ściemniać od 10 procent do 100 procent. CRI80 plus, świeci jasno, równomiernie, bez migotania, bardzo czyste miękkie światło, bez odblasków.
Specyfikacja
| Moc: | Dioda COB 3W |
| diody LED: | Słynne importowane żetony Epistar |
| Napięcie wejściowe: | 90-130V AC |
| Materiał: | Aluminium o wysokiej wytrzymałości |
| Temperatura koloru: | 5500 K{1}} K Zimna biel |
| Możliwość ściemniania: | Możliwość ściemniania |
| Kąt świecenia: | 60 stopni |
| Długość życia: | 50000 godzin |
| Temperatura robocza LED: | -25-65 stopień |
| Odetnij: | 2 cale (51 mm) |
Zaznacz punkty
• Kompaktowy kształt do płytkich wnęk sufitowych i niskich pomieszczeń
• Działa 3 razy dłużej niż konwencjonalne oświetlenie typu downlight
• Żywotność do 30 000 godzin przy pracy bezobsługowej
• Wysoka skuteczność systemu do 90lm/W
• Do 70 procent oszczędności energii w porównaniu z konwencjonalnym oświetleniem typu downlight
Wyświetlanie szczegółowego obrazu


















