
Funkcja produktu:
1. Niski profil — smukłe konstrukcje nadają się do zastosowań wymagających minimalnego prześwitu, dzięki czemu idealnie nadają się do małych domów, kamperów, łodzi, ciężarówek i przyczep kempingowych.
2. Pełne aluminium-wykonane z nierdzewnych klipsów i obrabianego metalu dla idealnego odprowadzania ciepła i ochrony przed korozją
3. Możliwość przyciemniania-kompatybilny ze ściemniaczem 12 V, aby regulować jasność na każde wydarzenie.
4. CRI 90 plus, równomierne światło — wyposażone w diodę LED o wysokim współczynniku oddawania barw i nieprzezroczystą soczewkę zapewniającą optymalny rozkład światła, pokazuje naturalne kolory
5. Montaż wpuszczany — odporny na wstrząsy, bardzo elegancki montaż wpuszczany z zaciskami sprężynowymi; oprawa oświetleniowa spoczywa równo z szafką lub sufitem.
| Temperatura barwowa (CCT) | 6000 K (ostrzeżenie o świetle dziennym) |
| Wat | 6W 9W 12w 15w 20w 25W |
| Aplikacja | Salon |
| Styl projektowania | Nowoczesny |
| Żywotność (godziny) | 50000 |
| Funkcja specjalna | Ze ściemniaczem, diodą LED, niskim profilem |
| Napięcie | 12 woltów |
| Strumień świetlny lampy (lm) | 160lm/w |
Szczegółowy obraz:





