Opis
Wyślij zapytanie

Opis produktu
1. Wyposażony w nową technologię chipów Niezawodność chipów zapewniająca bardzo jasne światło o długiej żywotności
2. Idealna latarka robocza.
3. Idealny do stosowania na kempingu, wędrówkach, wędkowaniu, marynarce, sytuacjach awaryjnych i innych zastosowaniach oświetleniowych
4. Bardzo wszechstronny w komplecie z uchwytem wielopozycyjnym
5. Adapter AC/DC do ładowania z sieci
6. Ładowarka do zapalniczki samochodowej używana w samochodzie lub zmiana
7. Idealny do użytku na kempingu, w domu do użytku awaryjnego i tak dalej.
| Produkt | Ładowalna latarka o mocy 20 W |
| Typ żarówki | PROWADZONY |
| Moc | 20W |
| Napięcie robocze | Dostarczona ładowarka |
| Jasny kolor | Jasny biały |
| Kształt | Światło powodzi |
| Napięcie robocze | 8,4 V prądu stałego |
| Używać | Wewnątrz lub na zewnątrz |
Więcej szczegółów

Aplikacja



