
cechy produktu:
1. Doświadcz jasnego, chłodnego dziennego (białego) światła dzięki DC LED 12-calowej miniświetlówce i ciesz się dużą oszczędnością energii
2. Tworzywo sztuczne, bardzo lekkie, smukłe i przyjemne wizualnie wzornictwo
3. Wprowadź -12 Volt DC przez dowolny akumulator 12 V o długiej żywotności
Świetlówka LED 4,12 cala DC została w całości zaprojektowana i wykonana w Indiach
5. Wyposażony w dyfuzor, który zapewnia lepszą kontrolę optyczną przy naturalnym świetle i nie męczy oczu
ProduktKonkretny
| Napięcie wejściowe (V) | DC 12-24V |
| Strumień świetlny (lm) | 120 lm/w 140 lm/w 160 lm/w |
| Klasa IP | IP44 |
| Materiał | Soczewka z poliwęglanu, podstawa aluminiowa |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| CCT | 3000K/4000/5000/6000K |
| Pobór energii | 2 stopy - 10 szer. / 3 stopy - 15 szer. / 4 stopy - 20 szer. |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Dożywotni | 50000h |
| Chipy LED | SMD2835 |
Szczegółowe obrazy:




Stosowanie:

Pakowanie i dostawa:

Często zadawane pytania:
1. Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
Jesteśmy profesjonalną fabryką produktów oświetleniowych LED!
2. Czy masz minimalną ilość zamówienia?
Tak, wymagamy, aby wszystkie zamówienia międzynarodowe miały stałą minimalną ilość zamówienia. Jeśli szukasz odsprzedaży, ale w znacznie mniejszych ilościach, zalecamy sprawdzenie naszej strony internetowej.
3. Czy możesz OEM lub ODM?
Tak, mamy silny zespół programistów. Produkty mogą być wykonane zgodnie z twoją prośbą.
4. Czy możesz dostarczyć odpowiednią dokumentację?
Tak, możemy dostarczyć większość dokumentacji, w tym certyfikaty analizy/zgodności; Ubezpieczenie; Pochodzenie i inne dokumenty wywozowe, jeśli są wymagane.
5. Jaka jest gwarancja na produkt?
Udzielamy gwarancji na nasze materiały i wykonanie. Naszym zobowiązaniem jest Państwa zadowolenie z naszych produktów. Niezależnie od gwarancji, kulturą naszej firmy jest rozwiązywanie i rozwiązywanie wszystkich problemów klientów ku zadowoleniu wszystkich.
6. Czy gwarantujecie bezpieczną dostawę produktów?
Tak, zawsze używamy wysokiej jakości opakowań eksportowych. Używamy również specjalistycznych opakowań niebezpiecznych dla towarów niebezpiecznych i zatwierdzonych spedytorów do przechowywania w chłodni dla przedmiotów wrażliwych na temperaturę. Pakowanie specjalistyczne i niestandardowe wymagania dotyczące pakowania mogą wiązać się z dodatkową opłatą.
7. A co z opłatami za wysyłkę?
Koszt wysyłki zależy od wybranego sposobu odbioru towaru. Ekspres jest zwykle najszybszym, ale także najdroższym sposobem. Transport morski jest najlepszym rozwiązaniem dla dużych kwot. Dokładnie stawki frachtowe możemy podać tylko wtedy, gdy znamy szczegóły dotyczące ilości, wagi i drogi. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.
